Kombi Klima Shop yetkili satış bayisi olarak Kombi, Kombi Aksesuarları, Tesisat Malzemeleri, Kazan / Kaskad / Boyler Pompa ve Hidrofor Klima Şofben Termosifon Dekoratif Radyatör Panel Radyatör Havlupan Alüminyum Radyatör Soba / Radyant Isıtıcılar Isı Pompalarının satışını yapmaktayız.
Satışını yaptığımız markalar

Altus Arçelik Ariston Baymak Beko Bosch Brötje Buderus Canovate CnrFlex Daxom Demirdöküm DGVision Dizayn Dolce Vita ECA Ekpaş Elco ERG FAY Fujiyama General GFS Gold Therm Harlios Hitachi Honeywell Hoşseven Immergas Işıldar Kalde Klepsan Lambert LG Loxeal Maktek MİT Nettolock Notarad Protherm RotaClimate Samsung Sanica Sanpan Termodinamik Termoteknik Thermex Turbo Vaillant Viessmann Warmhaus Wilo
Kombi alacaksınız fakat hangi kombiyi alacağınıza karar veremiyorsunuz. Yoğuşmalı kombi mi almalıyım, tek eşanjörlü kombi yeterli gelir mi, bacalı kombiniz var hermetik kombi mi almalısınız, kombi markaları arasındaki farklar nedir, hangi markayı tercih etmeliyim?… gibi aklınızı karıştıran sorular varsa uzman kadromuz yardımcı olmak için sizi bekliyor.

Ücretsiz Keşif Talep Formundan veya bize telefon yoluyla ulaşarak yapacağınız başvuruyla, ücretsiz olarak evinize kadar gelip evinizin ısı kaybını hesaplıyoruz. Evinizin kullanım alanı kaç metrekare, eviniz hangi cephelerde, pencere ve kapı ebatları ne düzeyde, dış cephe ısı yalıtımı yapılmış mı, alt katı boş mu veya üst katı çatı mı… gibi tüm soruları sizin yerinize değerlendiriyor, evinizin ısı kaybını hesaplayıp, size hangi kapasitede hangi kombileri tercih edebileceğinizi raporluyor ve uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyoruz.